Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui.

VIDEO

This is custom heading element

Past concerts

Sun 09 Oct 2016 @ Sugarfactory - Amsterdam - EP presentation "(t) Reue"
Sat 24 Sep 2016 @ Jazznight Zoetermeer - Zoetermeer
Fri  10 June 2016 @ Twee Spieghels - Leiden
Sun 10 Apr 2016  @ Desmet Studios - Amsterdam - Album Presentation
Fri 11 Mar 2016 @ RGB-festival - Leiden
Thu 28 Jan 2016 @ CC-Café- Amsterdam - EP Presentation
Thu 17 Dec 2015 @ Torpedo Theater - Amsterdam
Fri 23 Oct 2015 @ Torpedo Theater - Amsterdam
Fri 29 May 2015 @ Torpedo Theater - Amsterdam
Sun 15 Mar 2015 @ Regentenkamer - Den Haag
Sun 8 Feb 2015 @ LeChatNoir: Jazz&Poetry, Edition Nr. 3 "Gearing up for Valentine's Day"
Sat 24 Jan 2015 @ Jazzweek - Leiden
Sun 11 Jan 2015 @ LeChatNoir: Jazz&Poetry, Edition Nr. 2 "Acedia"
Sun 14 Dec 2014 @ LeChatNoir: Jazz&Poetry, Edition Nr. 1 "Flirting with Words"